Недiля, 05 квiтня 2020 року

Вхід на сайт

Горобій Галина Валентинівна – один із кращих підприємців Запорізької області!

kgsOBVc79hcТрадиційно у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. З цього приводу в облдержадміністрації відбувся урочистий захід. Привітала представників запорізького бізнесу тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян.

– Важко переоцінити ваш вклад у розвиток економіки Запорізького краю. Саме підприємці забезпечують майже половину надходжень до бюджету. У приватному бізнесі на сьогодні зайнято понад 200 тисяч жителів області. Ми сьомі в Україні за кількістю підприємців. Запорізький бізнес сьогодні – соціально відповідальний, багато хто з підприємців стали волонтерами та активно допомагають учасникам Операції об’єднаних сил та армії, відправляють кошти у лікарні та дитячі будинки. Зі свого боку, обласна влада зробить усе, щоб середній та малий бізнес розвивалися, розкривали свій потенціал та рухалися вперед. Успішний сучасний підприємець – це керівник нового покоління. Це принципово інший підхід до роботи.  Нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим, – побажала Елла Слепян.

Кращі підприємці регіону отримали грамоти облдержадміністрації.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесоку соціально-економічний розвиток Запорізької області нагороджено і приватного підприємця з Михайлівського району Горобій Галину Валентинівну.

Галина Валентинівна у 2019 році відзначає 20 – річчя підприємницької діяльності. За цей час займалась пошивом та ремонтом одягу, реалізацією одягу. На даний час займається реалізацією товарів для рукоділля.

Щиро вітаємо Галину Валентинівну з отриманням високої нагороди! Бажаємо подальших професійних успіхів на благо розвитку Михайлівщини.

Відділ економічного розвитку і торгівлі Михайлівської райдержадміністрації

Пошук

Важливо