Четвер, 09 липня 2020 року

Вхід на сайт

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ЩОДО ПРОЄКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ДО ПЛАНУ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Запорізька обласна державна адміністрація розпочинає збір ідей щодо проєктів регіонального розвитку до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Запорізької області на період до 2027 року (далі – Стратегія-2027). 

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку нашого регіону запропонувати ідею(ї) проєкту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії-2027. 

Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди та відповідати таким критеріям: 

  1. Проєктна ідея повинна бути представлена у визначений термін за формою.
  2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2021-2023 роки).
  4. Проєктні ідеї повинні відповідати стратегічним та оперативним цілям, а також стосуватися завдань Стратегії-2027 (додаються).
  5. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
  6. Обгрунтованість вартості проєкту (є відповідні кошторисні розрахунки або орієнтовна вартість визначена з урахуванням вже реалізованих аналогічних проєктів в інших регіонах України чи за її межами). 

УВАГА!!! Не слід подавати проєктні ідеї, які не передбачають можливість застосування конкурентного підходу, таких як наприклад: «ремонт/будівництво/термомодернізація будинку культури/школи/ФАПу села», «будівництво/ремонт дороги в селі» тощо. 

Термін подачі проєктних ідей – до 03 жовтня 2019 року. 

Проєктну ідею за встановленою формою надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «До Плану заходів з реалізації Стратегії-2027». 

Ідеї проєктів буде проаналізовано та відібрано на конкурсних засадах. За результатами цієї роботи буде сформовано каталог технічних завдань на проєкти регіонального розвитку на період до 2023 року і визначено джерела та орієнтовні обсяги їх фінансування. Кращі проєктні ідеї будуть включені до Плану заходів з реалізації Стратегії-2027. 

Телефони для довідок: (061) 239-04-57, 225-60-61

Пошук

Важливо