Четвер, 28 травня 2020 року

Вхід на сайт

Благодійна акція "Глаза и уши наших воинов"

До Запорізької обласної державної адміністрації надійшов лист директора благодійного фонду "Голос Народної Ради" щодо надання благодійної допомоги фонду "Голос Народної Ради" для завершення благодійної акції "Глаза и уши наших воинов". Метою благодійної акції є розробка, виготовлення, випробовування сертифікація та передача до підрозділів Збройних Сил України зразків нестандартного обладнання "Командирський блок" з комплектом розвідувальної техніки (безпілотні літальні апарати), необхідних для більш ефективного та безпечного виконання бойових завдань захисниками Вітчизни.

Для доведення "Командирського блоку" до повної комплектації та завершення благодійної акції необхідно виготовити по 2 комплекти безпілотних літальних апаратів типу "Мираж-Аеро". Але завершення акції на даний час не можливе у зв’язку з відсутністю для цього необхідних коштів.  

Виходячи із сказаного вище, пропонуємо трудовим колективам незалежно від форми власності, громадським організаціям та об’єднанням, громадянам підтримати ініціативу благодійної організації "Благодійний фонд "Голос Народної Ради", не залишатися осторонь від проблемних питань, пов’язаних із захисниками України, та прийняти участь у благодійній акції.

Перерахунок коштів здійснювати за наступними реквізитами:

  1. Одержувач коштів – благодійна організація "Благодійний фонд "Голос Народної Ради"
  2. Розрахунковий рахунок – 2600013830 в ПАТ "ПУМБ"
  3. Код ЄДРПОУ  - 39845546
  4. Код банку - 334851
  5. Призначення платежу - участь у благодійній акції "Глаза и уши наших воинов".

При заповнені пункту 5 (призначення платежу) вказувати повну назву підприємства, установи, організації, дані фізичної особи, громади, та обов’язково - Михайлівський район.                                         

За більш детальною інформацією звертатися до засновника проекту, директора благодійної організації "Благодійний фонд "Голос Народної Ради"  Єрьоменко Сергія Григоровича за телефонами: 067 1160920, 095 6744103 та на електронну пошту grigorich.еЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Пошук

Важливо