Четвер, 06 серпня 2020 року

Вхід на сайт

У НАСТУПНОМУ РОЦІ УРЯД ПЛАНУЄ РОЗПОЧАТИ РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЄКТІВ З ВІДНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ДОРІГ ЗА КОШТИ ЄБРР

Під головуванням Міністра інфраструктури Владислава Криклія  відбулася зустріч, предметом якої стало налагодження взаємодії органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з міжнародними фінансовими організаціями щодо фінансування проєктів розвитку інфраструктури. У заході взяли участь представники ЄБРР Марк Магалецький та Михайло Стрельніков,  представники обласних державних адміністрацій. Зокрема, Запорізьку область представив заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив, що метою Міністерства є розширення бази фінансування для відновлення українських доріг.

- Крім коштів Дорожнього фонду на розбудову дорожньої інфраструктури ми маємо використовувати кошти МФО. Зараз важливим завданням для Міністерства є вироблення алгоритму взаємодії між МФО та органами місцевої влади. Такі проєкти – це не тільки вигідні ресурси, а й інша якість. У них точно неможливо ділити дороги на ділянки по 40 метрів або вдаватись до інших сумнівних дій. Влада на місцях потребує підтримки – ми готові її надати. Очікуємо, що у 2020 році розпочнеться реалізація перших проєктів з відновлення місцевих доріг за кошти ЄБРР», - підкреслив міністр.

Заступник Міністра інфраструктури Наталя Форсюк повідомила, що наступним кроком буде розробка регуляторної бази, необхідної для фінансування інвестиційних проєктів. Вона також наголосила на необхідності координації взаємодії Мінінфраструктури, Укравтодору та облдержадміністрацій у сфері дорожнього господарства.

Учасникам зустрічі був представлений проєкт алгоритму залучення коштів ЄБРР на фінансування розвитку доріг на місцевому рівні. Також обговорили  критерії розподілу та принципи залучення органів місцевого самоврядування до участі у визначенні пріоритетів спрямування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.За матеріалами Урядового порталу

Пошук

Важливо