Четвер, 06 серпня 2020 року

Вхід на сайт

24 грудня голова Михайлівської райдержадміністрації Олексій Тимків з робочою поїздкою побував в Пришибській селищній раді.

main24 грудня голова Михайлівської райдержадміністрації Олексій Тимків з робочою поїздкою побував в Пришибській селищній раді, де зустрівся з Пришибським селищним головою В.Величком. У ході візиту посадовці відвідали ПАТ «Михайлівський райагропостач».

Керівник підприємства, депутат Михайлівської районної ради Галина Шаламова ознайомила гостей з діяльністю підприємства, напрямами благодійної діяльності, участю у розвитку соціальної інфраструктури, тощо.

Також очільник району завітав до ДНЗ «Сонечко». Директор закладу Г.Сорочинська провела екскурсію по закладу, ознайомила зі станом матеріально-технічного та кадрового забезпечення, наповненістю груп, тощо. 
Під час візиту до КЗ «Пришибська ЗОШ I-III ст. ім. М.А Шаламова» директор М.Вертилецька ознайомила з досягненнями та проблемами закладу.

Як зазначив О.Тимків, усі ініціативи території будуть опрацьовані та вишукуватимуться всілякі можливості щодо їх реалізації.

Пошук

Важливо