Четвер, 06 серпня 2020 року

Вхід на сайт

×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/mihrdago/public_html/images/images/Novunu/2020/200113/1/gallery/
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//images/Novunu/2020/200113/1/gallery/

Під керівництвом голови райдержадміністрації відбулась оперативна нарада

main13 січня під керівництвом голови райдержадміністрації Олексія Тимківа відбулась оперативна нарада за участі начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільських та селищних голів, представників ЗМІ. У ході заходу було розглянуто ряд питань, основними з яких були: про стан криміногенної ситуації в районі, в т.ч. контроль та недопущення діяльності нелегальних автозаправних станцій, пунктів прийому металобрухту, ігрового бізнесу, незаконної вирубки лісосмуг; про заходи із попередження виникнення нещасних випадків на водних об’єктах під час святкування Водохреща; про взаємоінформування у разі виникнення надзвичайних ситуацій; про стан дорожнього покриття та потреби встановлення габаритно-вагового контролю,  будівництво огороджувального бар’єру на мостах через зрошувальні канали; про надання адміністративних послуг райдержадміністрацією у 2019 році та організацію цієї роботи у 2020 році.

Олексій Тимків приділив окрему увагу питанню щодо недопущення роботи нелегальних АЗС та ігрового бізнесу на території району. Як запевнив начальник сектору реагування патрульної поліції №1 Михайлівського відділення Василівського відділу поліції ГУНП України в Запорізькій області Павло Семікін, на даний час в районі виконані всі доручення вищих органів та порушень у цих сферах немає, працює «гаряча» лінія по прийому звернень громадян. О.Тимків доручив і надалі тримати на жорсткому контролі ці питання.

За результатами обговорених питань надані відповідні доручення.

{gallery}/images/Novunu/2020/200113/1/gallery/{/gallery}

Пошук

Важливо