Четвер, 06 серпня 2020 року

Вхід на сайт

Голова райдержадміністрації відвідав «Центр соціальних послуг» та управління соціального захисту населення

mainСьогодні, 21 січня, голова райдержадміністрації Олексій Тимків в робочому порядку відвідав Комунальну установу «Центр соціальних послуг» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області. Начальник установи – Тетяна Лактіонова на місці ознайомила з умовами праці, станом приміщень центру, кадровим забезпеченням, розповіла про напрями діяльності та співробітництво з іншими територіальними громадами району та структурними підрозділами райдержадміністрації, тощо.

Очильник району акцентував на необхідності посилення соціальної роботи з кризовими сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, з метою профілактики правопорушень, в тому числі і домашнього насилля, запропонував провести спільну нараду центру разом зі службою у справах дітей райдержадміністрації.

Також О. Тимків відвідав управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Начальник управління - Леонід Приступа поінформував про роботу кожного відділу, показав матеріальну базу. Обговорили питання скорочення штатної чисельності управління. Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що скорочення працівникіа не повинно негативно впливати на якість послуг, які надаються населенню, нарахування та виплата субсидій та соцдомог має бути безперервним процесом.

 

Пошук

Важливо