Середа, 05 серпня 2020 року

Вхід на сайт

З робочим візитом в Михайлівський район прибув народний депутат України Павло МЕЛЬНИК

mainСьогодні, 22 січня,з робочим візитом в Михайлівський район прибув народний депутат України Павло МЕЛЬНИК. Разом з головою райдержадміністрації Олексієм ТИМКІВ взяли участь у районному заході, присвяченому Дню Соборності України. Звертаючись до учасників зібрання, народний депутат України Павло МЕЛЬНИК підкреслив, що сила українців – у єдності. Посадовці поклали квіти до пам’ятника Шевченка на знак шанування пам’яті борців за незалежність та єдність нашої держави.

Далі в рамках програми візиту відвідали Михайлівський селищний будинок культури Комунальної установи «Центр культури і дозвілля» Михайлівської селищної ради, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів» Михайлівської селищної ради, КЗ «Пришибська ЗОШ I-III ст.» ім. М.А.Шаламова,Державний навчальний заклад «Михайлівське вище професійне училище».

На особистий прийом до народного депутата, який проходив в кабінеті голови райдержадміністрації, звернулось 6 мешканців району, які порушували питання різних рівнів вирішення: від надання матеріальної допомоги на лікування до об’єднання територіальних громад та адмінтерреформи.

На завершення візиту здійснили виїзд до Бурчацького старостинського округу Михайлівської селищної ради, де теж провели прийом громадян (звернулося 5 осіб), також ознайомилися з ходом будівництва амбулаторії моно практики сімейної медицини, де наразі тривають внутрішні оздоблювальні  ремонтні роботи.

Пошук

Важливо