Четвер, 06 серпня 2020 року

Вхід на сайт

Голова райдержадміністрації відвідав Плодородненьську ОТГ

mainСьогодні, 24 січня,голова райдержадміністрації Олексій Тимків взяв участь в засіданні громадської організації ради жінок-фермерів Михайлівського району Запорізької області, яке проходило на території Плодородненської сільської ради. На захід приїхали представники з інших районів: Токмацького, Веселівського, Кам’янко-Дніпровського, Оріхівського районів та голова обласної організації Надія Компанієць. Фермери розповіли про роботу та участь в українському проекті бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується Менонітською асоціацією економічного розвитку (МEDA).

Голова райдержадміністрації відзначив активність цієї громадської організації та побажав подальшої продуктивної праці членам ради жінок-фермерів.

Учасників заходу також привітав директор ТОВ СПП «ЛАНА» Леонід Верещага, на території якого і проходив семінар.

По закінченню голова райдержадміністрації окремо зустрівся з Леонідом Верещагою, який також є депутатом Михайлівської районної ради, обговорили стан справ на території та шляхи підвищення спроможності Плодородненської ОТГ. 

 

Пошук

Важливо