Середа, 05 серпня 2020 року

Вхід на сайт

Робочий тиждень голови райдержадміністрації розпочався з оперативної наради

mainРобочий тиждень голови райдержадміністрації Олексія Тимківа розпочався з чергової оперативної наради. До порядку денного було винесено 5 питань. За інформацією провідного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів Михайлівського управління Держпродспоживслужби Є.Шев’якова санітарно-епідемічна ситуація в районі контрольована, з початку року не зафіксовано жодного випадку харчових отруєнь. О.Тимків звернув увагу присутніх на стан питної води на території, необхідність благоустрою полігону твердих побутових відходів, а також доручив держати на контролі стан захворюваності на грип та ГРВІ у навчальних закладах.

Керівник філії «Михайлівський райавтодор» Л.Ібрагімова повідомила, що ямковий ремонт доріг  державного значення, які обслуговуються філією завершено, наразі тривають роботи з вирубки порослі у с.Вовківка Михайлівської селищної ради.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Н.Левчук висвітлила питання щодо маршрутів загального користування в межах району. На даний час в районі  налічується 7 приміських маршрутів, які не виходять за межі району, в рамках обстеження проведено анкетування на територіях сільських,селищних рад. За результатами надані відповідні пропозиції ОДА. Також зазначила, що гостро стоїть питання неприбутковості деяких маршрутів. Депутат Запорізької обласної ради В.Дудка висловив думку щодо врегулювання даного питання. Олексій Тимків запропонував організувати разом з працівниками Нацполіції рейди щодо перевірки перевізників та зазначив, що безпека пасажирів є найважливішим питанням.

Про захист прав дітей, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на території району та взаємодію з суб’єктами соціальної роботи з дітьми розповіла начальник служби у справах дітей РДА Д.Озмитель, яка зазначила, що проводяться цільові рейди згідно складених графіків, ведеться тісна співпраця з суб’єктами соціальної роботи та сільським, селищними радами.  На даний час склалась проблемна ситуація з прийомною сім’єю в с. Українка Любимівської сільської ради. Олексій Тимків взяв це питання під особистий контроль та доручив організувати зустріч з директором БФ «Щаслива дитина» А.Павловим.

Головний спеціаліст-юрисконсульт апарату РДА М.Новікова  висвітлила питання про декларування доходів за 2019 рік посадовими особами згідно Закону України «Про запобігання корупції» та ознайомила присутніх зі змінами до Закону України, які набрали чинності з 01 січня 2020 року.

Пошук

Важливо