Середа, 05 серпня 2020 року

Вхід на сайт

В райдержадміністрації відбулась оперативна нарада

main03 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Олексія Тимківа відбулась оперативна нарада за участі начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільських/селищних голів, представників ЗМІ.

Про профілактику грипу та ГРВІ на території Михайлівського району у зимово-весняний період 2020 року доповіли директор  КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» І.Гайдаржі та директор КНП «Михайлівський центр ПМСД»  С.Лукашенко,  які повідомили, що ситуація в цілому контрольована. За інформацією в.о.завідувача ВП «Василівський МВДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗУ» В.Хижняк рівень захворюваності на ГРВІ нижче епідемічного порогу на 33,7 %. Сільські/селищні голови відзвітували про ситуацію захворюваності в школах та дитячих садках. Олексій Тимків доручив держати на контролі стан захворюваності в дитячих закладах, а також висловив думку присутніх щодо необхідності висвітлення інформації про грип та ГРВІ (ризики інфікування, шляхи запобігання, тощо) в ЗМІ.

О.Іваночко - директор Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості розповіла про стан зайнятості населення Михайлівського району та перспективи працевлаштування безробітних. Детально зупинилася на активних програмах сприяння зайнятості, а також повідомила, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України службою зайнятості разом з державним інспектором праці у січні 2020 року проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення нелегальної праці, наразі розпочато проведення перевірок з питань додержання законодавства про працю.  

Про участь в обласному конкурсі «Господиня свого краю» у 2020 році поінформував Л.Приступа  – начальник управління соціального захисту населення РДА. Голова райдержадміністрації запропонував сільським, селищним головам провести роботу на територіях  щодо  участі у конкурсі, який направлений на підвищення ролі жінки в суспільстві.

Головний спеціаліст-юрисконсульт апарату РДА М.Новікова повідомила про те, що  14 та 28 лютого  2020 р. в приміщенні Михайлівської районної ради каб. № 3 фахівцями Василівського управління ГУ Державної фіскальної служби у Запорізькій області буде проводиться прийом податкової декларації про майновий стан і доходи, про дні прийому в березні та квітні буде повідомлено пізніше. Олексій Тимків висловив незгоду щодо даного графіка прийому та запропонував вийти з пропозицією організації виїзних прийомів у смт Михайлівка хоча б один раз на тиждень та взяв дане питання на особистий контроль.

Пошук

Важливо