Середа, 05 серпня 2020 року

Вхід на сайт

ВІДБОРИ ПРОГРАМ ТА ПРОЄКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ НА 2021 РІК ВІДБУВАТИМУТЬСЯ НА НОВІЙ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМІ

Міністерство розвитку громад та територій України запустило нову онлайн платформу Державного фонду регіонального розвитку.

Так, маючи затверджені Регіональні стратегії розвитку на 2021-2027 роки, план їх реалізації, а також визначені пріоритетні технічні завдання, обласні державні адміністрації вже можуть оголошувати конкурсні відбори проєктів на 2021 рік.

Як зазначили в Міністерстві розвитку громад та територій, на оновленій платформі кожен заявник матиме власний електронний кабінет та проєкти, документація подаватиметься в електронному вигляді. Реєстрація та оцінка проєктів відбуватиметься виключно на онлайн платформі за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Зазначимо, що програми та проєкти, що реалізуються коштом ДФРР у 2020 році, а також додаткові конкурсні відбори на цей рік залишатимуться на старій платформі.

Нагадуємо, оголошено попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися коштом державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

З інформацією щодо подачі інвестпрограм і проєктів та процесу їх відбору на новій платформі можна ознайомитись за посиланням.

Пошук

Важливо