Недiля, 05 квiтня 2020 року

Вхід на сайт

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

Щорічно, 15 лютого, український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. 

З кожним роком все далі історія відділяє нас від афганської війни. Але священною є пам’ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку та вірність військовій присязі. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру, і усвідомлюєте відповідальність за долю прийдешніх поколінь.

Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув. Вічна їм пам'ять!

Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок і добро оточують вас скрізь!

Голова районної ради   Сергій ПЕРЕДЕРІЙ                                      Голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ

Пошук

Важливо