Четвер, 02 квiтня 2020 року

Вхід на сайт

Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду

main17 лютого голова райдержадміністрації Олексій Тимків провів  оперативну нараду за участі начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільських/селищних голів, представників ЗМІ. До порядку денного було винесено 5 питань. Про діяльність Михайлівського районного сектору управління державної міграційної служби України в Запорізькій області доповіла Олена Глива -начальник Михайлівського районного сектору управління державної міграційної служби. Так, протягом 2019 року районним сектором було оформлено 1028 ID-картки та 1924 закордонних паспортів.  Запроваджена нова безкоштовна адміністративна послуга – кваліфікований електронний підпис.

Начальник Михайлівського районного відділу державної виконавчої служби Південно-Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро) у Михайлівському районі Жанна Веретельник відзвітувала про роботу районного відділу ДВС, зазначила, що відділом вживаються усі заходи щодо примусового виконання рішень суду. До районного бюджету стягнуто майже 200 тис. грн. шляхом певних примусових заходів. Подякувала сільським/селищним головам за плідну співпрацю.

Про пріоритетність утворення ОСББ на території Михайлівського району розповів Віталій Бабанін - головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту РДА. В районі налічується 62 багатоквартирні будинки. З мешканцями цих будинків органами місцевого самоврядування та РДА проведена роз’яснювальна робота, організовано збори з надання консультацій, проведено районні семінари для представників сільських/селищних рад та представників ініціативних груп, тощо. Крім цього, проведено роботу щодо розповсюдження інформаційних буклетів. Нажаль, на даний час в районі не створено жодного ОСББ. Олексій Тимків зауважив, що за ОСББ майбутнє та звернув увагу на необхідність активізувати роботу в даному напрямку шляхом створення асоціацій декількох будинків та фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків органами місцевого самоврядування територій.

Директор КНП «Михайлівський центр ПМСД» Сергій Лукашенко повідомив, що первинну медико-санітарну допомогу населенню надають 13 амбулаторій загальної практики, 4 фельдшерські пункти та відділення невідкладної допомоги. Із загальної кількості населення 23111 мешканців заключили декларації із сімейним лікарем.

За інформацією директора КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Івана Гайдаржі заклад готовий до переходу на співпрацю з Національною службою здоров’я України. Проведена певна робота, а саме: за кошти районного бюджету та благодійних організації придбано комп’ютерну та оргтехніку, проведено підготовку медичних працівників щодо реєстрації в інформаційній системі, підготовлено 5 пакетів документів та подана заява до   Національної служби здоров’я України.

Пошук

Важливо