Четвер, 02 квiтня 2020 року

Вхід на сайт

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з представниками силових структур

20 лютого голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ провів робочу нараду з представниками силових структур Михайлівського району. У ході наради було розглянуто ряд питань, а саме: про загальну характеристику оперативної обстановки на території Михайлівського району протягом 2017-2019 років; про основні заходи щодо боротьби з незаконним обігом алкогольних виробів на 2020 рік; про заходи щодо боротьби з незаконними АЗС та пунктами прийому металобрухту на території Михайлівського району; про боротьбу з незаконними закладами грального бізнесу та попередження їх появи на території Михайлівського району; про взаємодію між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами Михайлівського району на 2020 рік.

Т.в.о. начальника Михайлівського відділення поліції Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області – О.ЧУДНОВСЬКИЙ доповів, що нелегальних автозаправних станцій, пунктів прийому металобрухту та ігрового бізнесу на території району не зафіксовано, працює 1 пункт прийому металобрухту, який має відповідну ліцензію. Наразі ведеться робота щодо боротьби з незаконним обігом алкогольних виробів, особлива увага приділяється недопущенню продажу алкогольних виробів неповнолітнім, а також перебування неповнолітніх в розважальних закладах після 22-ї години. На території смт Михайлівка встановлено 8 камер відеоспостереження, що допомагає у розкритті злочинів, але є вкрай недостатнім. Громадських формувань з охорони правопорядку в районі не зареєстровано жодного, тому вирішення питань безпеки на території покладається на правоохоронні органи, органи влади та місцевого самоврядування.

Начальник Михайлівського відділу Енергодарської місцевої прокуратури Запорізької області – В.ГІРНИЙ, начальник Михайлівського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Запорізькій області – В.БАРАХТА, військовий комісар Михайлівського районного військового комісаріату – А.САВЕНКО відзначили  наявність тісної співпраці підвідомчих органів відповідно до компетенції.

Підводячи підсумки, О.ТИМКІВ наголосив, що такі наради стануть системними кожного тижня, правоохоронці будуть звітувати про стан розкриття злочинів, питання підняті на нараді на особистому постійному контролі. Також, подякував присутнім за відкритість, зазначив, що безпека громадян Михайлівщини – перш за все, гарантував 100 % допомогу за умови 100 % довіри, закликав до плідної співпраці та постійної координації дій.

Пошук

Важливо