Вiвторок, 21 вересня 2021 року

Вхід на сайт

×

Повідомлення

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Відбулась оперативна нарада

main24 лютого голова райдержадміністрації Олексій Тимків провів оперативну нараду за участі начальників відділів  та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільських, селищних голів, представників ЗМІ. До порядку денного винесено 4 питання.

Про організацію безпечного харчування в закладах освіти доповіла Ірина Коноваленко – начальник Михайлівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Згідно повноважень служби погоджуються меню навчально-виховних закладів, проводяться комісійні обстеження, семінари з питань організації харчування з працівниками шкіл, садків та їх їдалень.

Про рівень захворюваності га ГРВІ в районі доповів Іван Гайдаржі – директор КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області, який повідомив, що ситуація в цілому контрольована, росту захворюваності не спостерігається.

Завідувач Михайлівського сектору обслуговування громадян «Сервісний центр управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області» Оксана Васильченко - про стан пенсійного забезпечення мешканців району.  Станом на 01.01.2020 року на обліку в Михайлівському секторі обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області перебуває 7845 осіб. В порівнянні з  2018 роком кількість одержувачів пенсій зменшилась на 223 особи.  Середній розмір пенсійної виплати в районі склав 2342,93 грн., що на 344,43 грн. більше в порівнянні з минулим роком. Із загальної кількості пенсіонерів працює 1162 особи що складає 14,8 %.

       

Про організацію надання соціальних послуг мешканцям району з 01.03.2020 року доповідали Олександр Ракша та Тетяна Голуб.  З 01.03.2020 року управління соціального захисту населення райдержадміністрації втрачає право приймати  документи на призначення пільг та субсидій. Ці документи буде приймати Михайлівський ЦНАП. Сільські, селищні ради готові до підписання відповідних договорів щодо надання адмінпослуг.

{gallery}Novunu/2020/200224/1/gallery{/gallery}

Пошук

Важливо