Понедiлок, 02 серпня 2021 року

Вхід на сайт

×

Повідомлення

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Голова райдерадміністрації представив Звіт про роботу райдержадміністрації за 2019 рік

25.02.2020 голова райдержадміністрації О.Тимків представив Звіт про роботу райдержадміністрації за 2019 рік, метою якого є – належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності райдержадміністрації.

В заході взяли участь члени громадських об’єднань, сільські та селищні голови, члени профспілкових організацій району та інші.

О.Тимків зазначив, що діяльність Михайлівської районної державної адміністрації спрямована на виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня. Сьогодні в районі активно впроваджуються державні реформи. Децентралізацію охоплено майже весь район. Громади розбудовують інфраструктуру, опановують нові розширені повноваження, завзято працюють над залученням інвестицій, в тому числі іноземних. Один із головних принципів роботи РДА - тісна співпраця та співробітництво райдержадміністрації, районної, селищних та сільських рад з громадою.

Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що тільки спільна згуртованість, об'єднання влади та громадськості району дадуть змогу відповісти на виклики сьогодення.

Після доповіді О.Тимків відповів на запитання присутніх.

{gallery}Novunu/2020/200226/1/gallery{/gallery}

Пошук

Важливо