Вiвторок, 11 серпня 2020 року

Вхід на сайт

Робочий визіт в Плодородненську сільську раду (ОТГ)

mainГолова райдержадміністрації Олексій Тимків з робочим візитом відвідав Плодородненську сільську раду (ОТГ). Розпочав свою поїздку з відвідування Молодіжненського сільського клубу, де зустрівся з Плодородненським сільським головою Андрієм Ходирєвим та завідувачкою клубу Світланою Васик, яка повідомила, що за підтримки керівника сільгосппідприємства «Молодіжне» Леоніда Халімоненка був зроблений ремонт будівлі в 2011-2013 рр. та установлений твердопаливний котел.

Продовжив свій візит до Мар'янівського НВК І-ІІ ст. ЗНЗ-ДНЗ. Зустріла директор закладу – Наталя Назаренко. В школі навчається 82 учні, 20 вихованців. Колектив складається з 14 педпрацівників. Пані директор провела екскурсію класами української та англійської мови, математики, біології, комп'ютерним класом, приміщенням, де навчаються дошкільнята. Також оглянули спортзал.

За рахунок залишків освітньої субвенції були замінені всі меблі на нові, придбали комп'ютерну та оргтехніку, інтерактивні дошки, проведений інтернет.

Школа нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за одну з найкращих підготовок до впровадження Концепції Нової української школи (НУШ).

За підтримки сільгосппідприємців: Анатолія Резунова, Володимира Пержинського, Миколи Мішечкіна, Галини Шаламової, Олега Калімана; Михайлівського ВПУ-ДНЗ, Мелітопольського м'ясокомбінату навчальний заклад повністю забезпечений харчуванням. Харчоблок повністю обладнаний, зберігання продуктів відбувається з дотриманням вимог та рекомендацій Держпродспоживслужби.

Як повідомила пані Назаренко, наразі стоїть велика проблема встановлення системи пожежогасіння, але зараз, на жаль, цю проблему не можливо вирішити через брак коштів.

По закінченню поїздки провів виїзний особистий прийом громадян. Під час прийому звернулась представник районної громадської організації «Рада жінок-фермерів України» Ольга Лебідь, яка попросила допомоги у вирішенні питання водопостачання. Разом з сільським головою обговорили дане питання, надано відповідні роз'яснення.

 

Пошук

Важливо