П`ятниця, 26 лютого 2021 року

Вхід на сайт

×

Повідомлення

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

main17 березня голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У засіданні також взяли участь голова районної ради С.Передерій та редактор ПП «Михайлівські новини» Ю.Дьомін. Основним питанням, яке розглянули члени комісії було питання про посилення карантинних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Михайлівського району.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень, в тому числі: на виконання Постанови КМУ від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» головам сільських, селищних, рад Михайлівського району посилити з 17 березня до 3 квітня 2020 р. карантинні заходи.

         1. Заборонити:

проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

роботу закладів культури (бібліотек, музеїв, тощо), спортивних залів;

роботу агропродовольчих та торговельних ринків;

об’єктів громадського харчування (окрім випадків поминальних обідів після поховання та приготування їжі за індивідуальним замовленням особи з наступною доставкою її засобами кур’єрської служби або самовивозом);

усіх магазинів, крім продуктових та не продуктових, що реалізують товари першої необхідності (у тому числі засоби особистої гігієни, миючі та дезінфікуючі засоби) на території усього Михайлівського району.

Протокол № 5 від 17.03.2020

{gallery}Novunu/2020/200318/02{/gallery} 

Пошук

Важливо