Субота, 27 лютого 2021 року

Вхід на сайт

×

Повідомлення

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Перевірка підприємств

mainНа виконання протоколу від 17.03.2020 року № 7 позачергової регіональної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області в Михайлівському районі створено робочу мобільну групу з питань перевірки дотримання обмежувальних заходів суб’єктами господарювання та фізичними особами.

До складу робочої групи включено працівників Національної поліції, сільських, селищних рад, Держпродспоживслужби, райдержадміністрації та інших установ.

Цією групою 18.03.2020 було здійснено перевірки суб’єктів господарювання у селищі Михайлівка. Найбільша увага приділялась закладам громадського харчування, торгівельного та побутового обслуговування та проводилась робота по роз’ясненню обмежувальних заходів відповідно до Постанови КМУ від 16.03.2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» Більшість підприємців ставляться із порозумінням та відповідальністю до введених в державі обмежувальних заходів.

Перевірки продовжуватимуться і надалі по територіях всіх громад Михайлівського району.

 {gallery}Novunu/2020/200319{/gallery} 

Пошук

Важливо