Субота, 27 лютого 2021 року

Вхід на сайт

×

Повідомлення

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

20 березня з робочим візитом голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ завітав до КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня».

main20 березня з робочим візитом голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ завітав до КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня».
Директор закладу І.Гайдаржі поінформував та показав наочно стан забезпеченості закладу медичними препаратами та засобами захисту щодо протидії інфекційним захворюванням, в тому числі коронавірусу COVID-19.
Питання протидії інфекційним захворюванням, в тому числі коронавірусу COVID-19. на постійному контролі керівництва Запорізької обласної державної адміністрації.
Особисто цим питанням опікується та на постійному зв'язку народний депутат України П.Мельник.
Наразі медзакладом КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» придбано медичні маски, антисептичну рідину, захисні халати та комбінезони, медичні рукавиці, медичні окуляри тощо.


19 березня рішенням Михайлівської селищної ради виділено 100 тисяч грн на закупівлю необхідного обладнання для Михайлівського центру первинної медико-санітарної допомоги для недопущення та протидії вірусним інфекціям в тому числі коронавірусу COVID-19.
Як повідомив Михайлівський селищний голова О.Ракша, ведеться робота по залученню до цієї суспільно-необхідної справи волонтерів, підприємців та керівників підприємств Михайлівки.
До закупівлі захисних засобів для районної лікарні вже долучилися Ф/Г «Таврія-Скіф» та СВК «Нива» (керівники депутати Михайлівської районної ради О.Каліман та Ю.Голуб), ТОВ СПП "Лана" О. Верещага, ФГ "Троянда" М.Широчкін. Підприємці : С. Павлішина, Н.Янчишина.
Депутат Запорізької обласної ради, директор ТОВ «Агрофірма ім.Мічуріна» В.Дудка також під час розмови з її керівником визначився з напрямками допомоги медичному закладу. Також за підтримки депутата обласної ради Дудка В.І. буде вирішено питання підвозу лікарів до первинної та вторинної ланки лікарні.

{gallery}Novunu/2020/200323{/gallery} 

Пошук

Важливо