Субота, 27 лютого 2021 року

Вхід на сайт

07 квітня голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ провів засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації засобами електронного зв’язку на віддаленому доступі

07 квітня голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ провів засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації засобами електронного зв’язку на віддаленому доступі.

В ході наради сільським, селищним головам було доручено посилити контроль за виконанням карантинних заходів на підвідомчих територіях, розповсюдити серед населення пам’ятки – попередження. Спільно з поліцією, лікарнею та центром первинної медико-санітарної допомоги налагодити комунікаційний зв’язок по обміну інформацією щодо осіб, які прибули з інших держав та контролювати неухильне дотримання ними карантину.

Районному сектору ДСНС та Держпродспоживслужбі, спільно з сільськими, селищними головами було доручено опрацювати питання проведення обробки дезінфекційними засобами громадських місць, центральних вулиць, тротуарів, зупинок, інше та здійснити їх тестову обробку 9 квітня поточного року.

Також було вирішено, що робота продуктових ринків може бути дозволена за умови виконання та дотримання вимог постанови Міністерства охорони здоров’я України від 30.03.2020 №5 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID- 19) в місцях торгівлі».

Пошук

Важливо