П`ятниця, 29 травня 2020 року

Вхід на сайт

Шановні мешканці Михайлівського району!

01          Шановні мешканці Михайлівського району!

Наш район, як і вся країна, як і весь світ, переживає непрості часи, пов’язані з пандемією корона вірусу, значними обмеженнями в звичайному житті. Вдячний всім за дотримання карантинних норм та заходів під час проведення Великодня. На даний час маємо добрі результати: в районі не зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID-19.

Рішенням уряду від 22 квітня карантин подовжено до 11 травня.

Додаткові обмежувальні заходи запроваджено також і релігійними громадами.Рішенням синоду Православної церкви України від 9 квітня під головуванням Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України, відвідання священнослужителями і мирянами кладовищ у поминальні дні після Великодня та звершення на них заупокійних молитов перенесено на 6 червня, Троїцьку батьківську поминальну суботу.

Звертаюсь до всіх жителів Михайлівського району дослухатись до цих рішень та утриматись від традиційного відвідування кладовищ. Ми це обов’язково зробимо у Троїцьку батьківську поминальну суботу 6 червня. Цим ми убережемо себе та своїх рідних та близьких від небезпечної хвороби.

Будьте сумлінними громадянами свого краю, і лихо, яке спіткало усю планету, обов’язково омине наш район, наші домівки, нас самих.

Дякую за порозуміння, бережіть себе та рідних!

Голова Михайлівської райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ

Пошук

Важливо