П`ятниця, 29 травня 2020 року

Вхід на сайт

Священники Михайлівського Благочиння звертаються до жителів Михайлівського району

01Священники Михайлівського Благочиння

звертаються до жителів Михайлівського району

Дорогі брати і сестри, шановні жителі і гості Михайлівщини! Ми, священники Михайлівського Благочиння, хочемо звернутися до всіх вас і надіємося, що в цей складний, як для держави, так і для церкви час ви з розумінням поставитесь до тих вимог і правил, які нам диктує карантин!

В поминальні дні ми не будемо відвідувати кладовище, але це не говорить про те, що ми не можемо пом’янути в молитвах своїх померлих. Адже для них не обов’язково, щоб ми принесли на могилу кошика, а потім на могилі їли і пили. Для них не треба і штучних квітів. Їм потрібна молитва перед Богом за прощення їх гріхів. Ми, не йдучи на кладовище, не хочемо залишити вас без цієї можливості, тому в храмах будуть служити панахиду зі збереженням всіх норм і правил. Всі бажаючи можуть подати «записочки» з іменами померлих.

Багато хто задає питання, а як зробити пожертву за їх упокій? Зробіть це для ближнього свого, дайте комусь якийсь пряник, цукерку, або хліб.., для будь-кого, і це буде ваша жертва.

А коли закінчиться карантин, ми в будь який час, за вашим бажанням, зможемо поїхати на кладовище і відслужити на могилі ваших рідних! Тим більше, що попереду в нас «Троїцька батьківська субота», яка в цьому році припадає на 6 червня. Так що без молитви ні ми, ні наші покійні не залишимося!

Благочинний Михайлівського округу,

отець Олег Панчак

Пошук

Важливо