Середа, 18 вересня 2019 року

10.02.2014 в райдержадміністрації проведено семінар-нараду

10.02.2014 в райдержадміністрації проведено семінар-нараду для сільських та селищних голів та землевпорядників рад. Під час семінару розглянуто такі питання: про життєзабезпечення населення району в умовах зимового періоду; про оформлення земельних ділянок під об’єктами комунальної власності; про підготовку і проведення в районі свята Масляної; про заходи, спрямовані на профілактику злочинності у громадських місцях: стан освітлення вулиць, встановлення камер відео спостереження. З питань порядку денного доповіли: заступники голови райдержадміністрації В.Матросов, О.Денисенко, начальник штабу Михайлівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області П.Сємікін.
Того ж дня в райдержадміністрації відбулось функціональне навчання у сфері цивільного захисту для керівництва РДА, керівного складу та фахівців сільських та селищних рад, керівників структурних підрозділів РДА із залученням фахівців обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Відкрив засідання заступник голови РДА В.Матросов, який поінформував про стан цивільного захисту в 2013 році.
10.02.2014 заступник голови РДА В.Матросов провів робочу нараду за участю начальника відділу ЖКГ РДА, Бурчацького та Тимошівського сільських голів, представників Михайлівської філії «Райавтодору» з питання видалення аварійних дерев в полосах відведення автошляхів на території Тимошівської та Бурчацької сільських рад. Сільським головам та райавтодору доручено спільно провести необхідні роботи.

Пошук

Важливо