П`ятниця, 29 травня 2020 року

Вхід на сайт

Онлайн семінар

07.05.2020 голова райдержадміністрації Олексій Тимків разом з начальником Михайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Іриною Коноваленко, начальником Михайлівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Ігорем Касиловим, провідним спеціалістом відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Михайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Євгеном Шев’яковим, адміністратором відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та місцевого розвитку райдержадміністрації Ольгою Шпирною та представника пасічників смт Пришиб Генадія Тарасенка взяли участь у онлайн семінарі «Взаємодія пасічників з аграріями з питань мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл».

Розпочав семінар заступник директора Департаменту аграрної політики – начальник управління тваринництва та племінної справи міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Кравченко Андрій Михайлович, який визначив головні завдання даної теми.

У ході дискусії своє бачення у вирішенні проблеми взаємодії сільгоспвиробників та пасічників представив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Дзятківський В’ячеслав В’ячеславович та представники районів. В.Дзятківський доручив провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з ними, та довести до відома, надані спеціалістами облдержадміністрації, методичні рекомендації розроблені з метою упередження фактів отруєння бджіл шляхом налагодження комунікативної роботи пасічника та аграрія.

Голова райдержадміністрації О.Тимків розповів про проведену роботу на території, акцентувавши увагу на дотримання Закону України «Про бджільництво». А також запропонував звернути увагу пасічників та аграріїв на автоматизовану інформаційну систему «GRANDEXPERT», використання якої покращить комунікацію між ними та стане додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєнь бджіл.

Начальник Михайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Іриною Коноваленко проінформувала, що з метою об’єктивного розгляду колективного звернення пасічників смт Пришиб щодо масового мору бджіл видано розпорядження голови райдержадміністрації від 29.04.2020 № 125, яким створено та затверджено склад комісії. Під час здійснення виїзду та обстеження пасік було встановлено, що втрати пасічників склали до 70-80%.

По закінченню онлайн семінару О.Тимків з присутніми обговорив подальші дії та доручив підготувати необхідні матеріали для проведення нарад з головами сільських, селищних рад, пасічниками та сільгоспвиробниками району.

Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що тільки спільна згуртованість, об'єднання влади та громадськості дадуть змогу подолати всі виклики сьогодення.

 

Пошук

Важливо