Понедiлок, 17 лютого 2020 року

Організація заходів у рамках проведення Року учасників бойових дій на території інших держав

Narada Afganistan12 лютого 2014р. заступник голови райдержадміністрації Олександр Денисенко провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі у 2014 році Року учасників бойових дій на території інших держав, до складу якого входять представники райдержадміністрації, районної ради, Михайлівської селищної ради, Михайлівської районної територіальної організації спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та інші.
Учасники засідання обговорили заплановані заходи, які затверджені розпорядженням голови РДА від 31.12.2013 №327 на виконання відповідного Указу Президента України В.Януковича, зокрема – проведення урочистого мітингу 15 лютого 2014р. та церемонії нагородження учасників бойових дій ювілейними медалями.
О.Денисенко наголосив, що ці заходи не обмежуються одним днем – в рамках Року учасників бойових дій на території інших держав, проголошеного Президентом України В.Януковичем, в закладах культури та освіти району протягом всього року проводитимуться різноманітні патріотичні, військово-спортивні, просвітницькі та культурно-мистецькі заходи.
- Також буде продовжена робота у напрямі створення належних умов для життєзабезпечення ветеранів війни, учасників бойових дій, захисту їх соціальних прав, формування в суспільстві шанобливого ставлення до них. Адже це є пріоритетами соціальної політики нашої держави, - наголосив О.Денисенко.

Пошук

Важливо