П`ятниця, 29 травня 2020 року

Вхід на сайт

Відбулась онлайн-нарада з питань використання освітньої субвенції.

115.05.2020 голова райдержадміністрації Олексій Тимків разом з начальником відділу фінансів РДА С. Дегерменжі, директором комунального закладу "Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.А. Шаламова" М. Вертелецькою, адміністратором відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та місцевого розвитку РДА О. Шпирною взяв участь у онлайн нараді з питань використання освітньої субвенції за напрямом «Ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти».

Нараду проводили заступник директора департаменту освіти і науки ОДА – начальник управління О.Сороченко та заступник начальника управління – начальник відділу кадрової роботи та координації діяльності навчальних закладів Л. Поліщук, які розповіли, що найбільш проблемним питанням для шкіл був вибір обладнання і тому вони рекомендували звернути увагу на Наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 03.01.2003 року № 2 додаток № 10 «Рекомендовані норми технічного оснащення устаткуванням закладу громадського харчування типу "Їдальня"», яким затверджено перелік обладнання на яке поширюється використання освітньої субвенції.

Розглянувши головну тему керівники відповіли на запитання освітян.

Олексій Тимків порушив питання щодо процесу проходження тендеру на придбання шкільних автобусів, так як КЗ "Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.А. Шаламова" подавала документи на участь в цьому напрямку використання освітньої субвенції.

За інформацією О.Сороченко триває процедура укладення договору з переможцем конкурсу на 30 шкільних автобусів.

Пошук

Важливо