Середа, 26 лютого 2020 року

12.02.2014 в районі з робочим візитом перебував начальник Головного управління статистики в Запорізькій області

12.02.2014 в районі з робочим візитом перебував начальник Головного управління статистики в Запорізькій області В.Головешко, який провів особистий прийом громадян, а також зустрівся з в.о. голови РДА, заступником голови РДА В.Матросовим та головою районної ради М.Фатєєвим.

Під час робочої наради посадовці обговорили проблемні питання щодо надання підприємствами району статистичної звітності.

Соціальні ініціативи Президента України В.Януковича

12.02.2014 заступник голови РДА О.Денисенко провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі у 2014 році Року учасників бойових дій на території інших держав, до складу якого входять представники РДА та районної ради, Михайлівської селищної ради, Михайлівської районної територіальної організації спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та інші. Учасники засідання обговорили заплановані заходи, які затверджені розпорядженням голови РДА від 31.12.2013 №327 на виконання відповідного Указу Президента України В.Януковича, зокрема – проведення урочистого мітингу 15 лютого 2014р. та церемонії нагородження учасників бойових дій ювілейними медалями.

Пошук

Важливо