П`ятниця, 29 травня 2020 року

Вхід на сайт

ЗА СПРИЯННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА П.В. МЕЛЬНИКА ТА МИХАЛІВСЬКОЇ РДА НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ МИХАЙЛІВЩИНИ БУДЕ НАДАНО ВІДПОВІДНЕ ОБЛАДНАННЯ.

mainУ 2020 році школи Михайлівського району Запорізької області подавали заявки з пропозиціями на використання освітньої субвенції за напрямами «Ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти» та «Придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими потребами». За сприяння Михайлівської РДА та підтримки депутата Верховної Ради України Павла Мельника школам Михайлівського району БУДЕ НАДАНО ВІДПОВІДНЕ ОБЛАДНАННЯ.

       Наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2020 року № 531 погоджено список шкіл щодо використання освітньої субвенції у 2020 році з придбання шкільних автобусів до якого також увійшов комунальний заклад «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А. Шаламова» Михайлівської районної ради Запорізької області.

       Наказом Міністерства освіти та науки України від 08.05.2020 року № 631 затверджено перелік шкіл, які придбають обладнання для їдалень, до якого увійшли 5 шкіл Михайлівського району, а саме: КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія «ім. Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області, КЗ «Плодородненський заклад загальної середньої освіти» Плодородненської сільської ради Михайлівського району Запорізької області, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А. Шаламова» Михайлівської районної ради Запорізької області.

         Також КЗ «Плодородненський заклад загальної середньої освіти» єдиний навчальний заклад в районі, який повністю відповідав всім вимогам конкурсу. Плодородненською сільською радою вчасно підготовлені та подані документи щодо участі у програмі.

       В свою чергу Михайлівська райдержадміністрація підготувала лист народному депутату України Павлу Мельнику з проханням допомогти у вирішенні даного питання, нащо Мельник П.В. дуже швидко відреагував та звернувся до Прем’єр-Міністра України. Вже сьогодні зроблені кроки вперед для вирішення цього питання.

           На сьогоднішній день головою Плодородненської сільської ради підготовлено гарантійний лист щодо співфінансування з місцевого бюджету не менше 10% на цю урядову програму.    

         Впевнені, що завдяки Урядовим програмам та підтримки народного депутата України П. В. Мельника відбудеться покращення якості надання освітніх послуг населенню Михайлівського району.

 

Пошук

Важливо