Вiвторок, 19 сiчня 2021 року

Вхід на сайт

БОРЕМОСЯ З ХВОРОБОЮ COVID-19 РАЗОМ

main21 травня, з метою підтримки медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів, голова райдержадміністрації Олексій Тимків разом з директором КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» І.Гайдаржі та першим заступником Роздольського сільського голови Т.Білецькою відвідали КНП "ДНІПРОРУДНЕНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ».

У ході візиту зустрілися з заступником головного лікаря з медичної частини О.Вертій та передали благодійну допомогу від спонсорів Михайлівського району.

        Так, благодійною організацією «БФ імені Миколи Архиповича Шаламова» (керівник Г.Шаламова - голова наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», депутат районної ради) було надано безоплатну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту: респіратори, захисні комбінезони та халати, бахіли, антисептики, дезінфікуючі засоби.

      Також до благодійної справи долучилися фермери Високівського старостинського округу Роздольської ОТГ (Б.Пойташ, А.Пойташ, М.Пойташ, С.Найбергер, С.Ядчишин, С.Грачов, Ю.Цегельник, В.Сафронов, М.Лох, В.Лох, В.Сухоруков, С.Сторожук, В.Патапов, О.Савєльєв, М.Гавадзін, В.Івасюк), які передали медичні препарати, а саме: цефтріаксон, левофлоксацин, еуфілін, фленокс, парацетамол, амброксол, системи, шприци, гумові рукавиці, тощо. Також депутатом районної ради, керівником Ф/Г «Таврія-Скіф» О.Каліманом закуплено та передано засоби індивідуального захисту (маски, антисептики, рукавиці) усім мешканцям сіл Трудолюбимівка і Рівне Роздольської ОТГ, де днями було виявлено 5 випадків захворювання на коронавірус.

За інформацією заступника головного лікаря О.Вертій стан трьох мешканців Михайлівського району, які перебувають в госпіталі задовільний. А також за інформацією директора КНП "Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги" С.Лукашенка стан двох хворих, які перебувають на самоізоляції також задовільний. Фактів порушення режиму самоізоляції в селах Рівне та Трудолюбимівка не виявлено.

Пошук

Важливо