Недiля, 05 липня 2020 року

Вхід на сайт

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ПАВЛО МЕЛЬНИК ВІДВІДАВ МИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙОН

          11 26 травня з робочим візитом в Михайлівський район прибув народний депутат України Павло Мельник. Голова райдержадміністрації Олексій Тимків разом з Павлом Мельником відвідали Плодородненську ОТГ, зустрілися з сільським головою Андрієм Ходирєвим та директором комунального опорного закладу «Плодородненський заклад загальної середньої освіти» Плодородненської сільської ради Ігорем Клименком в рамках участі у проєкті «Спроможна школа для кращих результатів», поспілкувалися з колективом, оглянули зовнішній стан будівлі.

           Народний депутат України проінформував про вжиті ним заходи щодо прискорення фінансування проєкту по реконструкції будівлі, на який буде виділено субвенцію за урядовою програмою.

           Конструктивною була також зустріч з керівниками медичних закладів району з питань придбання медичного обладнання в умовах боротьби з коронавірусом COVID-19: директором Комунального некомерційного підприємства «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергієм Лукашенком та директором Комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Іваном Гайдаржі. Обговорили стан захворюваності на COVID-19 в районі, вирішення в подальшому питання забезпечення ліками хворих на цукровий і нецукровий діабет, а також придбання дефібрилятора для відділення невідкладної допомоги КНП «Михайлівський ЦПМСД» та кисневого концентратору для відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Михайлівська БПЛ».

             В рамках програми візиту посадовці здійснили об’їзд навчальних закладів Михайлівської селищної ради, які включені в Урядову програму «Спроможна школа для кращих результатів» за напрямом «Ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти», а саме: комунальний заклад "Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" (директор - Вероніка Прокудіна), опорний комунальний заклад "Михайлівський навчально-виховний комплекс, "загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія" ім. Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова" (директор - Олександр Пустовіт). Разом з депутатом Запорізької обласної ради, директором ТОВ «Агрофірма ім.Мічуріна» Віктором Дудкою, заступником Михайлівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександром Григоренком та начальником відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Михайлівської селищної ради Ольгою Сушко оглянули приміщення закладів, стан їх матеріально-технічного оснащення, тощо. В. Дудка запропонував допомогу у придбанні обладнання.

На завершення здійснили виїзд до Пришибської селищної ради, де разом з селищним головою Віталієм Величком зустрілися з пасічниками та обговорили питання щодо взаємодії їх з аграріями. Як наголосив П.Мельник, вирішення цих питань має відбуватись тільки в правовому полі та з урахуванням інтересів усіх сторін, адже пасічники зі свого боку зобов’язані проходити реєстрацію та періодичні перевірки представниками Держпродспоживслужби, а аграрії відповідальніше відноситися до питання обробки полів пестицидами та виконувати ці дії переважно у ранній час, коли бджоли сплять, що мінімізуватиме ризики їхньої загибелі. Павло Мельник розказав про наміри внести законопроект щодо відповідальності сільгоспвиробників за порушення вимог законодавства у сфері використання пестицидів та агрохімікатів.

       У своєму виступі О.Тимків зазначив, що зв'язок аграріїв з пасічниками має бути постійним з метою уникнення подібних квітневому випадків масових отруєнь бджіл.

Також у ході поїздки до району народний депутат України під час зустрічі з представниками Служби безпеки України та районного відділення Національної поліції обговорив стан криміногенної ситуації на території району, на що керівництво запевнило у активізації дій по підтриманню правопорядку у районі.

 

Пошук

Важливо