Недiля, 05 липня 2020 року

Вхід на сайт

01 червня голова райдержадміністрації Олексій Тимків з робочим візитом відвідав 34 державну пожежно-рятувальну

main01 червня голова райдержадміністрації Олексій Тимків з робочим візитом відвідав   34 державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

З роботою та особистим складом частини більш детально познайомив начальник Михайлівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Роман Романенко. Окремо обговорили питання відновлення та подальшої діяльності МПО у смт. Пришиб.

В щоденній роботі, а особливо в період проведення карантинних заходів, важлива злагоджена співпраця всіх структур, органів влади та організацій. Така співпраця Михайлівської РДА та ДСНС допомагає вирішувати питання будь-якої складності.

У березні поточного року Михайлівською райдержадміністрацією було підготовлено та винесено на розгляд сесії райради питання про виділення 10000 грн. на реалізацію завдань районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а саме на забезпечення паливно-мастильними матеріалами підрозділів Державної служби надзвичайних ситуацій, які знаходяться на території району.

В ході проведення протиепідемічних заходів по недопущенню поширення на території району коронавірусної інфекції COVID-19 працівниками підрозділу було проведено в тестовому режимі обробку доріг та тротуарів центральної частини смт Михайлівки в місцях масового перебування людей. Після чого на сесії районної ради 29 травня такий вид робіт (заходи з проведення дезінфекції проїжджої частини доріг, тротуарів населених пунктів під час карантинних заходів надзвичайних ситуацій) було включено до районної Програми створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків. Це дасть можливість при необхідності проводити цю роботу в подальшому. До речі, слід зазначити, що по цій програмі районною державною адміністрацією придбано та виділяється пальне аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Запорізькій області для проведення робіт з розмінування місцевості від вибухонебезпечних предметів часів другої світової війни, знайдених на території району, та їх знешкодження.

    

Пошук

Важливо