Недiля, 05 липня 2020 року

Вхід на сайт

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО ПЛОДОРОДНЕНСЬКОЇ ОТГ

12 червня голова райдержадміністрації Олексій Тимків здійснив робочий виїзд до Плодородненської сільської ради, під час якого взяв участь у пленарному засіданні позачергової сесії Плодородненської сільської ради. У своєму зверненні до депутатів очильник поінформував присутніх, що 27 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Запорізької області, які стануть основою нового адміністративно-територіального устрою базового рівня. В цьому плані затверджено і Плодородненську ОТГ в існуючому виді.

Також відзначив активність керівництва громади щодо участі у всіляких можливих проєктах по залученню коштів на розвиток території, в тому числі участь комунального опорного закладу «Плодородненський заклад загальної середньої освіти» Плодородненської сільської ради у проєкті «Спроможна школа для кращих результатів» по реконструкції будівлі, на який очікується субвенція за відповідною урядовою програмою в розмірі 6,5 млн.грн. на умовах співфінансування 10%. «В цьому питанні ми маємо підтримку та допомогу в прискоренні виділення цих коштів від народного депутата України Павла Мельника, який нещодавно особисто відвідав цей заклад», - наголосив О.Тимків.

В засіданні сесії також брав участь і директор КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Іван Гайдаржі, адже одним з питань було виділення коштів на її утримання.

О.Тимків зазначив: «Приємно, що   Плодородненська громада вже цього річ, першою з усіх громад, надавала таку фінансову підтримку лікарні в розмірі 230 тис.грн., але з поступовим переходом на договірні відносини з Національною службою здоров’я України заклад отримує фінансування, яке не покриває потреби, коштів не вистачає на заробітну плату, триває скорочення працівників, але щоб наші мешканці мали можливість отримати медичні послуги тут, на місці, ми маємо зберегти лікарню». Тому звернувся до депутатів розглянути це питання в подальшому та по можливості виділити кошти.

Цього ж дня голова райдержадміністрації О.Тимків відвідав Комунальну установу «Михайлівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради, поспілкувався з директором Іваном Березовським та з його заступником Віталієм Пономаренком,   який ознайомив з роботою закладу, оглянули стан приміщень, умови проживання підопічних та матеріально-технічне забезпечення.

 

Пошук

Важливо