Понедiлок, 17 лютого 2020 року

Єдиний день прийому громадян в органах виконавчої влади Запорізької області

Головою облдержадміністрації Олександром Пеклушенком 12.02.2014 підписано розпорядження «Про запровадження Єдиного дня прийому громадян в органах виконавчої влади Запорізької області».
         З метою виконання вищезазначеного розпорядження та поліпшення можливостей спілкування жителів Михайлівського району з керівниками та посадовими особами Михайлівської райдержадміністрації з 01.03.2014 в районній державній адміністрації запроваджується Єдиний день прийому громадян, під час якого керівники, їх заступники та посадові особи проводять протягом робочого часу особисті прийоми громадян у своїх робочих кабінетах.
         Єдиний день прийому громадян проводиться у перший четвер щомісяця додатково до затверджених графіків особистих прийомів громадян. У разі, якщо Єдиний день прийому громадян припадає на святковий день, його проведення здійснюється у четвер наступного тижня.
         Часи проведення особистих прийомів громадян у межах Єдиного дня прийому громадян:
  1. Перший заступник, заступники голови, керівник апарату та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації   з 13.00 до 15.00.
  2. Голова райдержадміністрації здійснює особистий прийом громадян, питання яких не були вирішені під час особистого прийому першого заступника, заступників голови та керівника апарату райдержадміністрації з 15.00 до 16.00.
         Прийом громадян проводиться без попереднього запису в порядку живої черги у своїх службових кабінетах відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян”.

Пошук

Важливо