Недiля, 05 липня 2020 року

Вхід на сайт

Олексій Тимків провів робочу нараду з керівниками медичних закладів району

5Напередодні Дня медичного працівника голова райдержадміністрації Олексій Тимків провів робочу нараду з керівниками медичних закладів району – директором КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Іваном Гайдаржі та директором КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергієм Лукашенком. Участь в нараді також взяли керівник апарату райдержадміністрації Анна Старокожко та головний спеціаліст з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції відділу фінансового та правового забезпечення апарату райдержадміністрації Марина Новікова. Присутні обговорили питання придбання медичного обладнання за сприяння народного депутата України Павла Мельника за рахунок субвенції на соцекономрозвиток: два кислородних концентратори та дефібрилятор на загальну суму 300 тис грн.. Керівники також порушили питання потреби житла для молодих спеціалістів, зауваживши про наявність вільних приміщень для переоблаштування їх під гуртожиток. Також обговорювалось призупинене будівництво амбулаторій монопрактики-сімейної медицини в с.Бурчак та в с.Роздол, замовником робіт по яких є Департамент капітального будівництва облдержадміністрації.

Також 17 червня голова районної державної адміністрації Олексій Тимків разом з депутатом Запорізької обласної ради, директором ТОВ "Агрофірма імені Мічуріна" Віктором Дудка завітали до лабораторії КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня», привітали колектив з прийдешнім Днем медичного працівника та вручили коагулометр напівавтоматичний 2-х канальний вартістю 77,500 грн., придбаний за кошти обласного бюджету у рамках виконання депутатських повноважень на реалізацію заходів соціально-економічного розвитку Запорізької області за пропозицією Віктора Івановича.

За словами працівників, це важливий здобуток для лабораторії лікарні, адже цей апарат дає можливість робити аналізи крові, які раніше можна було зробити лише в платних лабораторіях.

Пошук

Важливо