Недiля, 05 липня 2020 року

Вхід на сайт

19 червня – День фермера

01Ураховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України, їх внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави, Указом Президента України від 18.06.2020 № 234/2020 в Україні установлено День фермера, який відзначатиметься щороку 19 червня.

Сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі. Розвиток фермерства і робота самих фермерів відіграють важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереженні українського села.

У цей день ми віддаємо данину шани вам, господарям землі, мудрим, самовідданим, невтомним, натхненним трудівникам, хто розумом, серцем і душею з великою любов’ю до праці щодня долучається до високого творення – забезпечення розквіту та зміцнення держави.

Тож хай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, наполегливість і витримку.

Бажаю всім Вам, шановні, дорідних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього, душевного задоволення від улюбленої справи.

Голова районної державної адміністрації                                      

                   Олексій ТИМКІВ

Пошук

Важливо