Недiля, 05 липня 2020 року

Вхід на сайт

28 червня – День молоді

02Шановні представники молодого покоління! Щиро вітаю усіх з Міжнародним Днем молоді - святом юності, енергії та оптимізму!

Юність і молодість – то найяскравіша сторінка життєвого календаря кожної людини. Це та пора, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів. Від вашої наполегливості та відповідальності багато в чому залежить, яким буде майбутнє нашої держави, бо ви є надією і рушійною силою суспільства.

Саме в молоді роки закладається фундамент на все майбутнє життя. Тому важливо правильно скористатися всіма перевагами вашого прекрасного віку. Сьогодні ваш час. Тож учіться, працюйте над собою, розвивайтеся духовно, інтелектуально, фізично! Дерзайте і перемагайте!

Ви – майбутнє нашої країни. Любіть свою Вітчизну не на словах, а конкретними добрими справами. Нехай ваші молоді енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знайдуть гідне втілення в особистому та суспільному житті, бізнесі та виробництві, науці, мистецтві, спорті, громадській та політичній діяльності.

Будуйте таку Україну, якою ви хочете її бачити, – успішну, процвітаючу державу заможних громадян.

Бажаю усім, хто молодий не лише роками, але й духом, міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежності в думках та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете!

Голова райдержадміністрації                                        

          Олексій ТИМКІВ

Пошук

Важливо