Вiвторок, 11 серпня 2020 року

Вхід на сайт

НАРАДА З СІЛЬСЬКИМИ ТА СЕЛИЩНИМИ ГОЛОВАМИ МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ТА СИЛОВИКАМИ

main03 липня голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ провів нараду з сільськими та селищними головами. Також були запрошені: голова районної ради С. Передерій, представники Державної служби надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Служби безпеки України,Держпродспоживслужби, фахівці райдержадміністрації.

На початку заходу О.ТИМКІВ вкотре наголосив, що в країні та в нашому районі зокрема запроваджено режим АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.       Обов'язковим залишаються три умови: носіння масок у громадських місцях, використання антисептиків та дотримання соціальної дистанції. Посилюємо роз'яснювальну роботу, працівники поліції разом з мобільними групами активізують проведення перевірок. Вся робота направлена на упередження, недопущення спалахів захворювання, адже в літній (морський) період значно підвищився рух та контактність населення.

Основне питання, винесене на розгляд присутніх, - забезпечення пожежної і техногенної безпеки та організація оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, події, пожежі у природних екосистемах під час пожежонебезпечного періоду.

Щорічно літні пожежі завдають значної шкоди екосистемам та фінансові збитки власникам майна та землекористувачам. В районі на даний час працює одна 34-а Державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, де постійно чергує одна пожежно-рятувальна бригада.

Пришибський селищний голова Віталій Велично доповів про стан створення Пришибської місцевої пожежної охорони.

Одночасно начальник Михайлівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Роман Романенко акцентував увагу на основних заходах щодо недопущення пожеж та їх профілактику. Також інспектор ДСНС Олександр Єрмаков зупинився ще на одному небезпечному літньому факторі - це купання населення в каналі та на ставках, яке несе с собі загрозу життя людей, адже в нашому районі немає облаштованих офіційно визначених місць для купання, а сумна статистика минулих років, нажаль, є.  

Поставити охоронців на кожному полі, в лісосмугах, на ставках та уздовж всього каналу немає можливості. Отже, присутні дійшли згоди щодо необхідності посилення інформаційційно - роз 'яснювальної роботи та медійної кампанії в даних напрямках, також присутні визначились з форматом виїзду комісії щодо перевірки водних об'єктів, біля яких заборонено купання.

Пошук

Важливо