Вiвторок, 11 серпня 2020 року

Вхід на сайт

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДІТЕЙ - СИРІТ, ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА Є ОДНИМ З ПРІОРИТЕТІВ В РОБОТІ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

main16 липня з дотриманням правил адаптивного карантину голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ провів нараду з питань організації в районі роботи по отриманню у поточному році державної субвенції місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
На нараду були запрошені представники всіх сільських та селищних рад, голова районної ради, представники фінвідділу та управління соціального захисту населення Михайлівської РДА.


Порядок та умови надання цієї субвенції затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 515). Цим Порядком надані повноваження райдержадміністрації та сільським, селищним радам створювати відповідні комісії, які мають скласти списки дітей, у яких немає майнових прав чи права власності на нерухоме майно, та направити їх до регіональної комісії. Регіональна комісія визначає кандидатури дітей, яким може бути придбано житло або призначено грошову компенсацію для придбання житла.
Всі ради висловили готовність працювати в цьому напрямку своєчасно надати списки дітей згідно постанови.
«Впевнений, що кожна громада разом з райдержадміністрацією спрацює злагоджено та ефективно, і дуже скоро сподівання дітей - сиріт та дітей без батьківського піклування Михайлівського району виправдаються отриманням коштів, направлених на покращення їх житлових умов», - зауважив Олексій ТИМКІВ.

Пошук

Важливо