Вiвторок, 11 серпня 2020 року

Вхід на сайт

РОБОЧА НАРАДА З ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ У СПРАВАХ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ СЛУЖБИ

В рамках проведення призовної кампанії на строкову військову службу до лав Збройних Сил України 17 липня 2020 року голова Михайлівської районної державної адміністрації Олексій ТИМКІВ провів робочу нараду з організації роботи районної комісії у справах альтернативної служби.

На даний час 2 призовника заявили про неможливість проходження строкової військової служби як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням.

З метою виконання обов’язку перед суспільством таким громадянам надається право проходження альтернативної (невійськової) служби на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності або переважна частка у статутному фонді яких є в державній або комунальній власності, діяльність яких у першу чергу пов’язана із соціальним захистом населення, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронажній службі в організаціях Товариства Червоного Хреста України. Строк такої служби у півтора рази перевищує строк військової служби.

У нараді прийняли участь військовий комісар Михайлівського районного військового комісаріату Анатолій Савенко, заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олександр Шевченко, керівник апарату районної державної адміністрації Анна Старокожко.

 

Присутні обговорили кадровий склад комісії та визначили 23 липня 2020 року датою засідання, на якому будуть розглянуті заяви цих призовників з обґрунтуванням підстав.

Пошук

Важливо