Середа, 26 лютого 2020 року

Експрес інформація за 18.02.2014

18.02.2014 в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов разом з начальником відділу з питань цивільного захисту населення РДА М.Суптелею, Пришибським селищним головою О.Сочковою, директором філії «Михайлівський райавтодор» І.Назаренком здійснили робочу поїздку до с. Смиренівка Пришибської селищної ради з питання остаточного розчищення ділянки автодороги                         смт. Пришиб-с. Смиренівка.
Того ж дня в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов провів нараду за участю начальника відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Н.Левчук, начальника управління фінансів О.Згоннік з питання розподілу коштів субвенції державного бюджету на ремонт та утримання доріг комунальної власності у 2014 році.
18.02.2014 заступник голови РДА О.Денисенкo провів робочу нараду за участю керівника апарату РДА А.Старокожко, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту РДА О.Сушко, методистів відділу культури і туризму РДА, в ході якої обговорено організаційні питання щодо підготовки та проведення районі заходів з нагоди відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Працівникам, відповідальним за проведення заходів, надано відповідні доручення.
Того ж дня заступник голови РДА О.Денисенкo провів засідання міжвідомчої ради з питань взаємодії об’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, та попередження насильства в сім’ї. У засіданні взяли участь: Директор РЦСССДМ О.Денисенко, фахівці центру з соціальної роботи, які працюють на територіях, начальник ССД РДА І.Спасська, начальник УСЗН РДА Л.Приступа, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської районної ради Запорізької області С.Лукашенко та інші.
18.02.2014 відбулось засіданні президії районної ради, на якому були присутні депутати районної ради: перший заступник голови РДА Л.Калужська, головний лікар ТМО Михайлівського району І.Гайдаржі, директор Бурчацької СШ «Джерело» Т.Рябчук, керівник СВК ім. Чапаєва В.Бессараб та інші. Вів засідання голова районної ради М.Фатєєв. На розгляд президії було винесено одне питання: «Про ситуацію, що склалася в Україні в результаті грубого порушення Законів України в м. Києві 18.02.2014 року». Депутати засудили дії опозиції, направлені на розпалювання конфліктної ситуації та протистояння в суспільстві, що спонукають населення і правоохоронців до силового протистояння.
Соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича
18 лютого в рамках обговорення соціальних ініціатив Президента України В.Януковича заступник голови РДА О.Денисенкo провів нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району, одним із питань якої було: «Реалізація в регіонах завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління (у контексті відзначення Дня захисника Вітчизни та виконання Указу Президента України від 19.10.2012 №604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»)»., підкресливши, що серед основних завдань Національної стратегії розвитку освіти в Україні є побудова ефективної системи національного виховання на засадах загальнолюдських, полікультурних, громадянських цінностей, забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку дитини, формування соціально зрілої творчої особистості, громадянина України і світу, виховання молодого покоління у дусі патріотичного обов’язку та завдань національно-патріотичного виховання молоді, поваги до військової служби та готовності до захисту Батьківщини, повазі до чинного законодавства та засад демократичної, правової держави.

Пошук

Важливо