Вiвторок, 29 вересня 2020 року

Вхід на сайт

Візит нардепа до Михайлівського району

main05 серпня з робочим візитом в Михайлівський район завітав народний депутат України П.Мельник. Разом з головою райдержадміністрації О. Тимківим, депутатом обласної ради В.Дудкою, Михайлівським селищним головою О.Ракшею відвідали КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Михайлівської селищної ради, мультифункціональний майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту на території Опорного комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія» ім. Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області, Центр надання адміністративних послуг Михайлівської селищної ради, який уже майже готовий до відкриття, завітали до краєзнавчого музею ім.Онопрієнка, в якому заплановано відкриття меморіальної дошки 20.08.2020 з нагоди 145 – річчя від дня народження Саула Гутмановича Черніховського, уродженця с.Михайлівка, видатного поета сучасної івритомовної літератури, перекладача, лікаря, сіоністського громадського діяча, а також ознайомилися з ходом та планами по подальшій реконструкції площі «Святкової».

Після чого гості переїхали до КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня», де взяли участь у засіданні

активу лікарні. Голова райдержадміністрації О.Тимків розповів про співпрацю з народним депутатом України Павлом Вікторовичем Мельником, який постійно тримає зв'язок з РДА.

Павло Мельник вручив сертифікати на придбання медичного обладнання директору КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» І.Гайдаржі та директору КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» С.Лукашенку за рахунок субвенції на соцекономрозвиток. Народний депутат розповів присутнім про свою діяльність.

Пошук

Важливо