Вiвторок, 29 вересня 2020 року

Вхід на сайт

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

main27.08.2020 голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ в робочому порядку здійснив виїзд до підпорядкованих закладів освіти - КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.А. Шаламова» та ДЗО «Сонечко». Оглянув стан готовності до початку нового навчального року.

До речі, на сесії райради депутати підтримали проєкт рішення про виділення з районного бюджету 23820 грн. для школи: на матеріали для заміни електрокабелю, автовимикачів тощо 13820 грн. та для зміщення каналізації 10000 грн., що пов’язано зі встановленням потужних пароконвектоматів, отриманих цьогоріч.

Цього ж дня Олексій ТИМКІВ провів нараду з сільськими та селищними головами. У нараді взяв участь голова Михайлівської районної ради Передерій Сергій Васильович. На порядок денний було винесено три питання: про створення та організацію роботи сільських, селищних виборчих комісій з проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року; про стан готовності закладів освіти району до нового 2020-2021 навчального року; про організацію проведення 29 серпня заходів до Дня пам’яті захисників України.

По першому питанню доповідали керівник апарату райдержадміністрації А.Старокожко, державний реєстратор райдержадміністрації С.Бурцева та начальник управління Державної казначейської служби України у Михайлівському районі Н.Дудка. Доповідачі наголосили на необхідності дотримання норм чинного законодавства щодо реєстрації та організації роботи утворених сільських, селищних виборчих комісій для проведення у 2020 році місцевих виборів, а також ліквідації територіальних виборчих комісій, утворених для проведення чергових виборів у 2015 році.

По другому питанню доповідали начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради О.Сушко, директор КУ «Центр культури, дозвілля і спорту» Роздольської сільської ради Т.Кучерява та Плодородненський сільський голова А.Ходирєв.

Всі заклади загальної середньої та дошкільної освіти пройшли комісійне обстеження стану готовності до нового 2020-2021 навчального року. До складу комісій залучались представники органів управління освітою, Держпродспоживслужби, ДСНС.

Присутні окремо обговорили виконання вимог Постанови Міністерства охорони здоров'я України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», якою встановлено додаткові вимоги щодо організації освітнього процесу, харчування, транспорту, який перевозить дітей та працівників до закладу освіти, поводження з використаним и засобами індивідуального захисту, зокрема:

- для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски, або респіратора;

- допуск вчителів на роботу – тільки після термометрії;

- у разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби в одного з учнів, всі інші учні відповідної групи визнаються такими, що потребують самоізоляції;

- дозатори для антисептиків – тільки на вході в заклад, у подальшому – рекомендація мити руки милом перед уроками.

При перевірці готовності закладів освіти Михайлівського району до 2020/2021 навчального року враховувалось виконання всіх цих вимог.

Навчальні заклади готові до роботи в умовах адаптивного карантину.

З третього питання порядку денного разом з Роздольським сільським головою В.Копєйченко та Пришибським селищним головою В.Величком обговорили план проведення 29 серпня заходів по вшануванню пам’яті загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Пошук

Важливо