Вiвторок, 29 вересня 2020 року

Вхід на сайт

КОНТРОЛЬ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ НЕЛЕГАЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ МОНІТОРИНГУ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Вчора за участі представників Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області та Управління патрульної поліції в Запорізькій області проведено спільний моніторинг пасажирських перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах.

Під час моніторингу у м. Бердянськ та м. Приморськ перевірено понад 30 автобусів. За результатами перевірок фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області складено 4 акти проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів, з них 2 акти на ТОВ «БАСТУР». Виявленні порушення ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» ‒ надання послуг з перевезення пасажирів без оформлення документів (відсутність договору).

Співробітниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області складено 3 постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Основні порушення: випуск на лінію технічно несправних транспортних засобів; керування транспортним засобом особою, яка не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії; водій не пройшов передрейсового медичного огляду. Окремо було складено 1 протокол про адміністративне правопорушення (перебування водієм у стані алкогольного сп’яніння).

Робота по боротьбі з нелегальними перевезеннями автотранспортом у Запорізькій області триває.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Пошук

Важливо