Понедiлок, 17 лютого 2020 року

20.02.2014 в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов провів нараду

20.02.2014 в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов провів нараду за участю начальника відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Н.Левчук, головного лікаря ТМО Михайлівського району І.Гайдаржі, начальника управління фінансів РДА О.Згоннік з питання забезпечення початку будівельних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт лікувально-діагностичного центру ТМО Михайлівського району» за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку.
20.02.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська, в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов, заступник голови РДА О.Денисенкo, керівник апарату РДА А.Старокожко взяли участь в співбесіді з першим заступником голови ОДА В.Ємельяненком.
Соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича
20.02.2014 в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов зустрівся з керівництвом та трудовим колективом Пенсійного фонду України в Михайлівському районі з метою проведення єдиного дня інформування населення за темою: «До 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан».
Представники районної організації ветеранів України, спільно з сільськими, селищними головами, начальником УСЗН РДА сформували і розвезли всім ветеранам Великої Вітчизняної війни цінні подарунки до Дня захисника Вітчизни.
Того ж дня в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов провів нараду з питання організації виконання розпорядження голови РДА від 14.02.2014 №36 «Про запровадження Єдиного дня прийому громадян в Михайлівській районній державній адміністрації» з метою реалізації у регіонах завдань Президента України щодо належної роботи зі зверненнями громадян, вдосконалення роботи по організації виконання вищезазначеного Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,та поліпшення можливостей спілкування жителів Михайлівського району з керівниками та посадовими особами Михайлівської райдержадміністрації.

Пошук

Важливо