П`ятниця, 15 сiчня 2021 року

Вхід на сайт

РАЗОМ З ГРОМАДАМИ ПРОВЕЛИ НАРАДУ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ОБ'ЄКТИВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ І ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2020/2021

З метою якісної і своєчасної підготовки об’єктів соціальної сфери і житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років головою райдержадміністрації Олексієм ТИМКІВИМ була проведена нарада з сільськими, селищними головами, директорами закладів охорони здоров’я, керівниками районних управлінь і відділів поліції, Держпродспоживслужби, ДСНС.
За інформацією сільських, селищних рад загальноосвітні заклади, дитячі садки, об’єкти соціальної сфери та житлово-комунального господарства підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період.
Виконані більшість планових заходів, завершена робота щодо оформлення в установленому порядку актів готовності об’єктів та теплових господарств до опалювального сезону відповідно до вимог Правил. Повірені і встановлені засобів обліку природного газу у бюджетних установах, розташованих на підпорядкованих територіях.


Натомість проблемним питанням залишалось встановлення засобів дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку газу по котельні Бурчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, початок опалення в КНП "Михайлівська багатопрофільна лікарня" Михайлівської районної ради.
За інформацією Михайлівської селищної ради для забезпечення засобами дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку газу були підготовлені технічні умови, проведено оплату, розроблені проєкти. По Бурчацькій ЗОШ проводяться роботи щодо встановлення відповідних засобів дистанційної передачі даних, завершення яких заплановано до початку опалювального сезону.

Пошук

Важливо