Понедiлок, 17 лютого 2020 року

19.02.2014 в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов провів особистий прийом громадян

19.02.2014 в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов провів особистий прийом громадян, звернулася одна особа (багатодітна мати) з питання відтермінування оплати штрафу за порушення правил користування електричною енергією. В.Матросовим досягнуто домовленості з начальником Михайлівського РЕМу С.Бугайовим про реструктуризацію боргу.
Того ж дня в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов провів робочу нараду за участю підприємств-водопостачальників з питання забезпечення 100% оплати населенням за отримані ЖКГ послуги. Доручено керівникам вищезазначених підприємств довести до 100% рівень розрахунків населення за отримані ЖКГ послуги.
19.02.2014 заступник голови РДА О.Денисенкo взяв участь у засіданні атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту РДА. На якому були підведені підсумки атестації Директора Пришибської ЗОШ І-ІІІ ст. М.Вертелецької та завуча з навчальної роботи Михайлівської ЗОШ І-ІІ ст. С.Подоляко.
19.02.2014 відбулось засідання 29 позачергової сесії районної ради, на якому, окрім депутатів районної ради, були присутні перший заступник голови РДА Л.Калужська, в.о. голови РДА, заступник голови РДА В.Матросов, заступник голови РДА О.Денисенкo, керівник апарату РДА А.Старокожко. Вів засідання голова районної ради М.Фатєєв. До порядку денного було включено одне питання: «Про ситуацію, що склалася в державі в результаті грубого порушення Законів України під час проведення акцій протесту в м. Києві 18.02.2014 року». Депутати засудили дії опозиції, направлені на розпалювання конфліктної ситуації та протистояння в суспільстві, що спонукають населення і правоохоронців до силового протистояння та прийняли звернення до Президента України про вжиття дієвих заходів щодо стабілізації ситуації в країні.

Пошук

Важливо