П`ятниця, 15 сiчня 2021 року

Вхід на сайт

РОБОЧА НАРАДА

01В райдержадміністрації відбулася робоча нарада.

13.10 2020 голова райдержадміністрації Олексій Тимків провів робочу нараду за участі сільських селищних голів, представників Михайлівського відділення поліції Василівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, КНП «Михайлівський ЦПМСД» та Василівського МРВ УСБУ в Запорізькій області. У ході наради було розглянуто питання щодо забезпечення дотримання протиепідемічних норм та недопущення порушень, які можуть призвести до загострення епідемічної ситуації щодо поширення випадків захворювання на COVID-19 серед населення на територіях сільських, селищних рад Михайлівського району.

Олексій ТИМКІВ повідомив про загострення епідемічної ситуації в країні і Запорізькій області, ознайомив з листом в.о. голови Запорізької облдержадміністрації Олени ТЕРЯЄВОЇ від 09.10.2020 №08-33/2557 «Про недопущення порушень протиепідемічних норм на підпорядкованих територіях» та персональну відповідальність керівників органів місцевого самоврядування за допущення порушень, які можуть призвести до загострення епідемічної ситуації щодо поширення випадків захворювання на COVID-19 серед населення на територіях сільських, селищних рад Михайлівського району. 12 жовтня під час селекторної наради з керівниками областей Прем’єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ закликав регіони утриматись від проведення масових заходів, в тому числі і в День захисника України 14 жовтня. На 13.10.2020 на засіданні уряду заплановано розглянути пропозицію міністра охорони здоров’я Максима СТЕПАНОВА про повну заборону проведення масових заходів в «червоній» зоні, а в «зеленій» зоні обмежити чисельністю не більше 50 осіб. Міністерство освіти і науки України листом від 12.10.2020 №1/9-575 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19» рекомендувало закладам загальної середньої освіти внести зміни до структури/тривалості навчального року, необхідні для проведення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня 2020 включно.

За інформацією сільських, селищних голів масових заходів на підвідомчих територіях (крім спортивних змагань – волейбол, мініфутбол на відкритому просторі без запрошення вболівальників) не заплановано.

Пошук

Важливо