Середа, 27 сiчня 2021 року

Вхід на сайт

ВІЗИТ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ПАВЛА МЕЛЬНИКА ДО МИХАЙЛІВЩИНИ

       DSC 025828 грудня 2020 року до Михайлівського району з робочим візитом завітав народний депутат України Павло МЕЛЬНИК.

       Нардеп вручив грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом та нагрудний знак вчителю української мови і літератури КЗ "Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3" ПЛОСКІЙ Ніні Іванівні. Павло Вікторович також привітав колектив навчального закладу з наступаючими новорічними та різдвяними святами. До привітань долучився голова Михайлівської районної державної адміністрації Олексій ТИМКІВ та Михайлівський селищної ради РИКУН Володимир. Посадовці оглянули хід проведених ремонтних робіт в харчоблоці цього навчального закладу.

           Під час візиту до Плодородненської громади голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ разом з нашим народним депутатом України зустрілися з сільським головою Андрієм ХОДИРЄВИМ та директором КЗ "Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів" Плодородненської сільської ради Ігорем КЛИМЕНКОМ. Посадовці ознайомилися з ходом ремонтно-будівельних робіт у закладі в рамках реалізації Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

           Завдяки заздалегідь розробленій проектно-кошторисній документації та особистій підтримки Павла Мельника, Плодородненською сільською радою вчасно було подано проєктну заявку «Реконструкція комунального закладу «Плодородненський навчально – виховний комплекс І-ІІІ ступенів «Загальноосвітній навчальний заклад – дитячий дошкільний заклад» Михайлівської районної ради Запорізької області за адресою: вул. Генкіна 32, с.Плодородне Михайлівського району Запорізької області. Комплексне утеплення з заміною вікон», формування нового освітнього простору (придбання сучасного обладнання для навчальних кабінетів) КОЗ «Плодородненсьий ЗЗСО» Плодородненської сільської ради Михайлівського району Запорізької області. Загальна вартість проєкту 8058,936 тис.грн. та отримано відповідне фінансування.

       За постійної системної підтримки народного депутата України П. В. Мельника, уваги депутата Запорізької обласної ради В.І.ДУДКА, наполегливості Плодородненського сільського голови А.В. ХОДИРЄВА заклад ввійшов в сімку по Запорізькій області відібраних по конкурсу на отримання відповідної субвенції з державного бюджету на загальну суму більше 7 млн.грн. на умовах обов’язкового спів фінансування з місцевого бюджету.

           З 1 серпня 2020 року були розпочаті роботи по реконструкції із комплексного утеплення закладу та освоєння коштів з державного бюджету. Наразі роботи продовжуються.

У ході візиту посадовці зустрілися з приватним підприємцем ЧЕРНОГОР Вітою Миколаївною та вручили їй грамоту голови Запорізької обласної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області та з нагоди Дня підприємця.

У КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» наш народний обранець вручив медичне обладнання: кислородний концентратор на 10 літрів, дефібрилятор, 5 пульсоксиметрів для первинної та вторинної ланки медицини Михайлівщини, придбання якого стало можливим завдяки його особистого втручання та наполегливості у залученні цих коштів.

Найближчим часом очікується надходження ще 5-ти концентраторів кисню по 5 літрів та 4 монітори пацієнта. Все це придбано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соцекономрозвиток на загальну суму 300000 тис грн., отриманої районом за допомоги Павла Вікторовича МЕЛЬНИКА.

Також з приємним подарунком до лікарів завітала голова наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна ШАЛАМОВА , яка подарувала закладу сертифікат на 50 тис грн. для придбання дуже потрібного медичного обладнання.

Директор закладу І.В.ГАЙДАРЖІ подякував гостям за постійну увагу і підтримку галузі медицини району, що вкрай необхідна в умовах поширення коронавірусу.

Відділ управління персоналом та

організаційного забезпечення

апарату Михайлівської РДА

DSC 0220 DSC 0244 DSC 0266 DSC 0268

Пошук

Важливо